Marta Kubišová a kapela Jelen rozproudí Sedmihorské léto

Marta Kubišová a kapela Jelen rozproudí Sedmihorské léto

Stejně jako prázdninové měsíce, i hudební a divadelní Sedmihorské léto je v plném proudu. V úterý 5. července nadchl svým vystoupením Ondřej Havelka se svými Melody Makers sedmihorské publikum. Na další vystoupení už čeká příští týden skupina Jelen a legendární Marta Kubišová.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers na Sedmihorském létě okouzlili doslova každého. Kromě dokonale odehraných swingových písní a pódiové show, se diváci bavili skvělými – mnohdy situačními – jemnými a gentlemanskými vtipy samotného Ondřeje Havelky, který v rámci koncertu pojal samozřejmě roli hlavního zpěváka, ale také provádějícího mluveným slovem. Za téměř dvouhodinové vystoupení si sedmnáctičlenné osazenstvo pódia odneslo bouřlivý a neutichající potlesk vstoje a několik skvělých přídavků. Pokud příchozí čekali klidný swingový koncert, byli na omylu. Nabití a s úsměvem na rtech odcházeli nejen diváci, ale i vystupující, kteří v zákulisí poznamenali: „Máte tu úžasné publikum a atmosféru. Byla to vzájemná výměna energií, bylo to prostě skvělé!“

Pokud chcete prožít nezapomenutelné dovolenkové chvíle a nabít se energií, pak Sedmihorské léto rozhodně nekončí! Už v druhém červencovém týdnu přivítá na svém pódiu v Sedmihorkách u Turnova další dvě akce. V úterý 12. července si přijdou na své příznivci vynikající hudby kapely Jelen. Kdo by neznal písně jako Magdaléna, Co bylo dál? a mnoho dalších? Zároveň půjde o speciální vystoupení této kapely na Sedmihorském létě, kdy exkluzivně zahrají celý set svých písní a k nim navíc písně z nového alba, které vyjde až letos na podzim!

O dva dny později – tedy 14. července – dostanou příznivci legendární Marty Kubišové jednu z posledních příležitostí zažít nenapodobitelnou zpěvačku v této roli. Marta Kubišová oznámila konec hudební kariéry a Poslední recitál, se kterým na Sedmihorském létě vystoupí, je tak  možnost, jak ještě vidět a zazpívat si naživo hity jako Nechte zvony znít, Modlitba pro Martu a mnoho dalších nesmrtelných písní, při kterých posluchače příjemně mrazí.

Kromě zmíněných čeká Sedmihorské léto 2016 ještě dalších pět akcí.

Zažijte atmosféru Sedmihorského léta, zažijte neopakovatelnou kulturu v Českém ráji. 

Další akce Sedmihorského léta 2016:
12. 7. - JELEN 
14. 7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28. 7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
4. 8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně 
18. 8. - VYSAVAČ - Bohumil Klepl - One man show
28. 8. - Veselá Trojka

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto