Ondřej Vetchý se vrací na místo činu

Sedmihorské léto 2016 odstartovalo nezapomenutelným koncertem britských Smokie. Už brzy však pokračuje. A protože má podtitul „hudební a divadelní“, je na řadě právě divadlo. Ve čtvrtek 30. června se na podium Sedmihorského léta vrací přesně po roce Ondřej Vetchý. Tentokrát se situační komedií Velká  zebra aneb Jakže se to jmenujete?

Je to přesně rok, co na podiu Sedmihorského léta vystoupil Ondřej Vetchý se svými skvělými hereckými kolegy (fotogalerie tady). A protože byly ovace dlouhé, obrovské a vstoje, a protože se na organizátory valily po celou dobu příprav festivalu pro rok 2016, další dotazy, zda i letos Ondřej Vetchý na Sedmihorském létě vystoupí, rozhodli se svým divákům vyhovět. Poslední červnový den si budou moci všichni příchozí užít legraci a odstartovat pohodové prázdniny v podobě divadelního přestavení, ve kterém Ondřej Vetchý hraje hlavní roli. Jde o situační komedii s neskutečnou zápletkou, kdy nestálý Christian nevydrží s žádnou ženou a již dvakrát předstíral vlastní smrt, aby se vyhnul komplikacím s rozchody. Právě se tento plán chystá zrealizovat potřetí. Zkomplikuje mu ho však kamarád z dětství i jeho bývalé manželky. Jak se z této prekérní situace dostane? To se dozvíte až na Sedmihorském létě.

Kromě zmiňovaného Ondřeje Vetchého se můžete těšit na skvělé výkony vynikajících herců Jaromíra Dulavy, Kateřiny Hrachovcové – Herčíkové, Martiny Hudečkové, a v alternaci Dany Černé / Kamily Špráchalové,  Zdeňka Vencla / Otmara Brancuzského.

Jak lépe ukončit školní rok a odstartovat dobu dovolených?

Více informací o představení a vstupenkách TADY

Kromě „Velké zebry“ čeká na příznivce kultury v rámci Sedmihorského léta tento program:

30. 6. - Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Ondřej Vetchý, Jaromír Dulava, Kateřina Hrachovcová a další - divadelní představení
5. 7. - Ondřej Havelka & jeho Melody Makers 
8. 7. - Duo Jamaha
12. 7. - JELEN 
14. 7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28. 7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
4. 8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně 
18. 8. - VYSAVAČ - Bohumil Klepl - One man show
28. 8. - Veselá Trojka

 

Sedmihorské léto - hudební a divadelní
Místo konání: Areál Sedmihorského léta, Sedmihorky u Turnova, Český ráj. www.sedmihorské léto.cz
Koncerty a divadlo v Českém ráji

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto