SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017 PŘINÁŠÍ I LETOS HVĚZDY HUDEBNÍ A DIVADELNÍ

Startujeme! V pátek 30. června můžete vtipně a stylově zahájit prázdninovou sezónu ve společnosti skvělých hereckých osobností v komedii Miláček Anna, v letošních celkem čtyřech divadelních představeních uvidíte například Martinu Hudečkovou, Lindu Rybovou, Sašu Rašilova, Lukáše Vaculíka, Martina Zounara, Josefa Cardu, Rudolfa Hrušínského, Václava Vydru a mnoho dalších.

Co se týká hudební sekce, Sedmihorské léto navštíví jedinečná Marie Rottrová se skupinou NEŘEŽ, oblíbená skupina Čechomor nebo skvělý Václav Neckář & Bacily.

Velkou zahraniční hvězdou pak bude legendární Patrick Kelly, frontman skupiny Kelly Family, znám také jako Paddy Kelly.

V nabídce Sedmihorského léta jsou opět přenosné permanentky.

Pro držitele permanentek SL 2017 mají navíc pořadatelé dárek v podobě super ceny na festival Happy Faces Fest & Patrick Kelly. Vstupenky na všechna divadelní představení zakoupíte do 31. 3. za zvýhodněnou cenu. 

Podrobné informace k akcím najdete v záložce Sedmihorské léto 2017.

 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZAČNE BRZY - NYNÍ MOŽNOST ZAKOUPIT PŘENOSNÉ PERMANENTKY

 

PROGRAM • SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017

pátek 30. 6. MILÁČEK ANNA - divadelní představení (A) - Světově proslulá situační komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence ve chvíli, kdy má manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu pohotová hospodyně Anna. Hrají: Martina Hudečková, David Prachař, Linda Rybová, Saša Rašilov, Petra Špalková.

čtvrtek 6. 7. HVĚZDNÉ MANÝRY - divadelní představení (A) - Skvělá situační komedie z elegantního hotelu v Palm Beach, kde se chystá benefice. Organizátoři zvou dvě hvězdy, které spolehlivě plní sály a pokladny. Ale. Tyto dvě umělkyně se nesnášejí. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly? Ředitel hotelu připraví přesný plán, který však od začátku selhává. Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Martin Zounar, Zbyšek Pantůček a další.

čtvrtek 20. 7. NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ - divadelní představení (A)
Manželský trojúhelník s řešením vskutku originálním. Přilepí se na vás vdaná ženská, organizuje vám život a nakonec rafinovaně plánuje věci, až mrazí v zádech. Hrají: Josef Carda, Jana Švandová, Rudolf Hrušínský.

čtvrtek 27. 7. VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY se smyčcovým kvartetem (A)
V rámci speciálního koncertu legendy české popmusic Václava Neckáře, jeho kapely Bacily a smyčcového kvarteta zazní nejen písně z posledního alba Mezi svými, ale také další známé a populární písně a balady z průřezu celé kariéry tohoto skvělého zpěváka.

čtvrtek 17. 8. MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ (A)
Marie Rottrová je jednou z nejoblíbenějších a nejuznávanějších českých zpěvaček. Svým jemným hlasem zpívá hity jako Kůň bílý, Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív, Markétka nebo Lásko, voníš deštěm. 

sobota 19. 8. HAPPY FACES FESTIVAL & MICHAEL PATRICK KELLY (B)
Jedinečná příležitost zažít legendárního formana skupiny Kelly Family Michaela Patricka Kelly jako hvězdu jednodenního festivalu. Dále vystoupí: Vlasta Horváth, Alžběta Kolečkářová a Public Relations.

čtvrtek 24. 8. RUKOJMÍ BEZ RIZIKA - divadelní představení (A)
Skvělá situační komedie o tom, jak dokáže sebevražedné plány dvojici zoufalých přátel překazit trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková, František Skopal a další.

čtvrtek 31. 8. ČECHOMOR (A)
Oblíbená skupina v čele s Karlem Holasem a Františekem Černým přiváží na Sedmihorské léto v originálním pojetí české, moravské a slovenské lidové písně. Zažijte megahity jako Proměny, Velické zvony, Mezi horami, Místečko a mnoho dalších.

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto