Vetchý se svými kolegy opět exceloval. Sedmihorky se otřásaly smíchem i potleskem

Vetchý se svými kolegy opět exceloval. Sedmihorky se otřásaly smíchem i potleskem

Druhá akce hudebního a divadelního Sedmihorského léta – celoletního festivalu, který je největším a zároveň jedním z nejoblíbenějších v Českém ráji – je úspěšně za námi. Na pódiu v Sedmihorkách u Turnova po roce exceloval Ondřej Vetchý ve skvělé společnosti dalších vynikajících herců. Atmosféra byla krásná, počasí slunečné a publikum dokonalé. Bavily se tak nejen stovky příchozích, ale i samotní herci, pro které představení Velká Zebra aneb Jakže se to jmenujete? bylo posledním v letošní divadelní sezóně.

Vynikající vtipná zápletka hlavního hrdiny Christiana, kterého vždy po čase přestane bavit stávající manželka a protože sám neumí odejít, uzavírá vysokou pojistku a topí se. Topí se však pouze pro úřady a následně pak jinde, pod jiným jménem, s novou ženou začíná žít nový život… Historie se ale opakuje a když se na jednom místě potkají všechny truchlící manželky, začíná ta správná situační komedie. Kromě Ondřeje Vetchého své role dokonale ztvárnili Jaromír Dulava, Martina Hudečková, Dana Černá, Kateřina Hrachovcová – Herčíková a Zdeněk Vencl. Českým rájem se linul smích i potlesk během celého představení. A herci byli nadšeni. Po skončení představení nám pak Martina Hudečková sdělila: „Publikum bylo skvělé, tohle představení normálně zahrajeme ukázněně v daném čase, dnes jsme o hodně přetáhli. Neumím si představit jaké to bude u představení Rodina je základ státu, které na Sedmihorském létě hrajeme 28. července, kdy jde o představení snad ještě vtipnější a je v něm ještě více možností improvizace“.  Je tedy nač se těšit a je zřejmé, že se těší i samotní herci.

Kromě divadel však Sedmihorské léto přináší i hudbu. Už v úterý 5. července zažijí nezapomenutelnou atmosféru fandové swingu v podání Ondřeje Havelky. A na co ještě se letos můžete těšit?

5. 7. - Ondřej Havelka & jeho Melody Makers 
8. 7. - Duo Jamaha
12. 7. - JELEN 
14. 7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21. 7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28. 7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
4. 8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně 
18. 8. - VYSAVAČ - Bohumil Klepl - One man show
28. 8. - Veselá Trojka

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto