ROZHOVOR PRO SEDMIHORSKÉ LÉTO - Vašek Bláha, Divokej Bill

ROZHOVOR: VAŠEK BLÁHA (DIVOKEJ BILL):
„Vždycky, když se do nás dávaly pochyby, nebo jsme přešlapovali na místě, přišla nějaká vzpruha a úspěch“

Kapelu Divokej Bill milují dospělí, puberťáci i děti. Je to kapela, která táhne, protože dokáže bavit, rozněžnit i pořádně dobít energii. Spojení zajímavých textů spolu s netradiční – a nebo možná naopak velmi tradiční – hudbou je prostě pecka, která stojí za to vidět! Frontman kapely Divokej Bill Vašek Bláha byl při rozhovoru velmi milý, upřímný a vstřícný. Dozvíte se tak mnoho ze zákulisí a života jedné z top kapel v České republice. Pokud jejich energický koncert navíc chcete zažít, není nic jednoduššího. Jejich samostatný, peckami nabitý koncert se chystá na 11. července v rámci Sedmihorkého léta v Sedmihorkách u Turnova.

  • Určitě musím náš rozhovor začít významným výročím – 20 let kapely Divokej Bill. Loni probíhaly velké oslavy v rámci koncertu v O2 aréně. Jaké to bylo?

Byla to nádhera, celé to probíhalo ve velké pohodě, jak u vymýšlení celé akce, tak i pak přípravy a koncert. Byl jsem na nás pyšnej, jak si to už umíme užít od začátku do konce. Všechny ty nasbíraný zkušenosti si pěkně sedly a to byla paráda. Od té doby jsem už.....ČÍST CELÝ ROZHOVOR

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto