SOUTĚŽ O SETKÁNÍ SE SMOKIE V RÁMCI KONCERTU 15. 6. 2016 - Sedmihorské léto

 

 

SOUTĚŽTE O OSOBNÍ SETKÁNÍ SE SKUPINOU SMOKIE!

Jediný šťastný výherce si bude moci užít jedinečný celoživotní zážitek!

Vyhrajte meet & greet se Smokie!
Setkejte se s kapelou Smokie, budete mít možnost si popovídat, vyfotit se, získat autogram...

OTÁZKA: 

Kdy vznikla skupina Smokie? (nápovědu naleznete zde)

K odpovědi napište také číslo Vaší vstupenky na koncert Smokie + předprodejce (evstupenka, ticketportal) (bez tohoto údaje nebude odpověď považována za platnou)

ODPOVĚDI ZASÍLEJTE NA E-MAIL: soutez@sedmihorskeleto.cz

VÝHERCEM SE STANE 100. správná a kompletní odpověď v pořadí došlých e-mailů. Každý e-mail je započítán pouze jednou.
Výherce musí mít platnou vstupenku na koncert Smokie - 15. 6. 2016 v Sedmihorkách u Turnova.
Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na výhru.

HODNĚ ŠTĚSTÍ A UVIDÍME SE V SEDMIHORKÁCH :-)

 

 

LEGENDÁRNÍ SMOKIE ODSTARTUJÍ SEDMIHORSKÉ LÉTO 2016

Hudební a divadelní Sedmihorské léto, které se každoročně odehrává od června do srpna v  centru Českého ráje, přiváží po třech letech další hudební legendu. Po nezapomenutelném koncertě Alphaville, který se odehrál na pódiu v Sedmihorkách u Turnova v roce 2013, přijede hudební legenda Smokie. Tato oblíbená skupina odstartuje pásmo koncertů a divadel v rámci Sedmihorského léta ve středu 15. června. Speciálním hostem bude blues-rocková kapela The Cell. Kromě Smokie letos Český ráj čeká celá plejáda dalších osobností, které obohatí kulturu v regionu pro místní i turisty.

Sedmý ročník Sedmihorského léta letos přinese deset samostatných akcí. Celoletní kulturní festival, který je jedním z největších a nejoblíbenějších v regionu, odstartují zmiňovaní britští Smokie. Diváci se tak mohou těšit na hity jako jako Needles and Pins, Living next door to Alice, Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Oh Carol a mnohé další.Půjde tak o jediný koncert v České republice těchto velikánů v roce 2016! Umocněn navíc bude nezapomenutelnou atmosférou festivalu, kterou si každoročně chválí jak diváci, tak samotní účinkující. Kromě Smokie čeká Sedmihorské léto hned několik letošních oslavenců. Svá výročí na sedmihorském podiu oslaví Honza Nedvěd – 50 let na scéně, Ondřej Havelka a jeho Melody Makers – 20 let na hudební scéně s programem Nás to tady furt baví. Koncert Marty Kubišové bude naopak se svýmPosledním recitálem jednou z posledních možností, kdy tuto výjimečnou osobnost zažít na koncertě. Oznámila totiž konec kariéry v roce 2017.
Tím ale zajímavosti Sedmihorského léta nekončí. V červenci se do Sedmihorek chystá na samostatný koncert také kapela Jelen. A protože tuto stále oblíbenější kapelu čeká celý maraton festivalových vystoupení, budou pro ně právě Sedmihorky speciální. Proč? To vysvětlil zpěvák kapely Jelen Jindra Polák: „V Sedmihorkách to pro nás bude speciální koncert, zahrajeme exkluzivně celý repertoár včetně nových písní z připravovaného alba. Koncert jsme si sami pro sebe nazvali Jelen – Pod širým nebem.  Srdečně Vás na ně zveme, doufáme, že dorazíte! JEDEME ZA VÁMA, DORAŽTE ZA NÁMA!“.  Dalším koncertem bude Aneta Langerová se svým stále vyprodaným turné Na Radosti 2016, které bude v našem regionu jedinou zastávkou a možností jak si Anetu užít.

Kromě zmiňovaných osobností čeká Sedmihorské  léto celá plejáda dalších výjimečných osobností hudebních i divadelních. Divadlo letos zastupují tři představení. Oslavit konec školního roku budou moci diváci s Ondřejem Vetchým, Jaromírem Dulavou či Kateřinou Hrachovcovou v situační komedii Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?, dalšími představeními budou skvělá situační komedie Rodina je základ státu, ve které exceluje Miroslav Etzler po boku Sabiny Laurinové, Vandy Hybnerová, Richarda Trsťana a mnoha dalších hereckých hvězd. Posledním divadelním kusem pak bude one man show Boba Klepla – Vysavač. Velice úspěšné představení šité na míru právě Bohumilu Kleplovi oblíbeným spisovatelem a scénáristou Patrikem Hartlem.

Sedmihorské léto pamatuje na všechny generace. Proto i letos – na mnohé žádosti diváků – připravilo dva koncerty hvězd TV Šlágr. Koncerty určené především starší generaci a milovníkům české lidové písně budou v podání Dua Jamaha a Veselé trojky.

Kromě samotného programu má hudební a divadelní Sedmihorské léto ještě další prioritu. Areálu vévodí obrovská pergola, která nejen umocňuje atmosféru všech akcí, ale plní také svou funkci v případě deště či přílišného slunce. I letos je tedy důvod proč zavítat do Českého ráje, jak si užít svou dovolenou a dny volna a zažít nezapomenutelné kulturní chvíle. Sedmihorské léto startuje 15. června!

Více informací na www.sedmihorskeleto.cz
Vstupenky Smokie: www.evstupenka.czwww.ticketportal.czwww.sedmihorskleto.cz
Vstupenky všechny akce: www.evstupenka.czwww.sedmihorskeleto.cz

 

Program SEDMIHORSKÉ LÉTO 2016
ŘAZENO DLE KATEGORIÍ

 

Kategorie A:

30.6. - Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete? - Ondřej Vetchý, Jaromír Dulava, Kateřina Hrachovcová a další - divadelní představení
05.7. - Ondřej Havelka & jeho Melody Makers 
14.7. - Poslední recitál Marty Kubišové
21.7. - Aneta Langerová - Na Radosti 2016
28.7. - Rodina je základ státu - Miroslav Etzler, Sabina Laurinová, Robert Trsťan a další - divadelní představení
04.8. - Honza Nedvěd - Návrat - 50 let na scéně 
18.8. - VYSAVAČ - Bohumil Klepl - One man show


 

Kategorie B (na tyto akce se nevztahují permanentky):
 

15.6.- SMOKIE - britská legendární kapela - jediný koncert Smokie v České republice!
8. 7. - DUO JAMAHA
12.7. - JELEN 
28.8. - Veselá Trojka

 

Sedmihorské léto - hudební a divadelní
Místo konání: Areál Sedmihorského léta, Sedmihorky u Turnova, Český ráj. www.sedmihorské léto.cz
Koncerty a divadlo v Českém ráji

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto