ALPHAVILLE se nezadržitelně blíží

 

Blíží se hudební událost letošního léta v Českém ráji. V rámci festivalu Sedmihorské léto vystoupí legendární kapela Alphaville.

 

Čtvrtý ročník hudebního a divadelního festivalu Sedmihorské léto přináší legendární kapelu Alphaville.  Po dlouhé době první koncert, který Alphaville odehrají v České republice, se uskuteční ve čtvrtek 15.srpna od 20hodin v Sedmihorkách u Turnova. Čtyřčlenná německá legenda přiveze do srdce Českého ráje své největší hity, mezi něž patří například Forever Young, Sounds Like A Melody, Big In Japan či Dance With Me a mnohé další. Areál společnosti Kinghouse a motelu Even, kde se po celé léto konají pořady v rámci Sedmihorského léta, tak zažije vůbec poprvé vystoupení legendárních hvězd evropských rozměrů. Kapela ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister odehraje téměř dvouhodinový koncert. Ten slibuje světelnou i vizuální show a především dokonalý hudební zážitek namíchaný z nesmrtelných, léty prověřených, ale i novějších hitů. Fanoušci, pamětníci i nejmladší příznivci kapely si tak rozhodně přijdou na své.

Prostory festivalu navíc slibují nadstandartní zážitek díky omezené kapacitě areálu a také jeho neopakovatelné atmosféře. I takové hvězdy jako jsou Alphaville  budou divákům doslova na dosah. „Z pohledu velikosti našeho areálu půjde o naprosto jedinečný, spíše komornější koncert. To bereme jako velkou devizu. Naši návštěvníci si koncert dokonale užijí, aniž by museli zažívat paniku a chaos megakoncertů. Na všechny zúčastněné čeká exkluzivní, pohodová atmosféra. Jsme přesvědčeni, že právě takový přístup k akci ocení opravdu všechny věkové kategorie,“ doplňuje za organizátory Jitka Maděrová.

Do konce samotného festivalu Sedmihorské léto proběhnou ještě tři akce. Zmiňovaná největší akce – koncert Alphaville, dále pak 8.srpna druhé divadelní představení  Blbec k večeři  v podání špiček českého hereckého nebe z Divadla Bez zábradlí, festival uzavře koncert Janka Ledeckého 22.srpna.

 

www.sedmihorskeleto.cz

 

PROGRAM  FESTIVALU SEDMIHORSKÉ LÉTO srpen 2013

 

8.8. – od 20hod - DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ – BLBEC K VEČEŘI

Jak si udělat legraci z lidských nectností? Francouzská komedie plná ztřeštěných situací, v režii Jiřího Menzela s brilantními hereckými výkony Václava Vydry, Josefa Cardy, Rudolfa Hrušínského, Veroniky Freimanové, Jany Švandové, Zdeňka Žáka a Jany Bouškové.

 

15.8.  –od 20hod – ALPHAVILLE

Německá legendární skupina známá svými megahity Forever Young, Big in Japan, Sounds Like a Melody či Dance With Me. Nesmrtelné písně, které stále slýcháme z rádiového éteru přiveze kapela Alphaville ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister.

 

22.8. – od 20hod – JANEK LEDECKÝ s doprovodnou kapelou

Ve složení Štěpán Smetáček, Dave Mendez, Jana Burášová a Edita Čechová. Přijďte se rozloučit s letními prázdninami v doprovodu písní „Na ptáky jsme krátký“, „Budu všechno, co si budeš přát“, „Proklínám“ či „Pěkná, pěkná, pěkná“ a dalšími obrovskými hity tohoto zpěváka.

 

Chcete  více aktualit ze Sedmihorského léta? Připojte se na náš FACEBOOKOVÝ PROFIL.

A TAKÉ NA TWITTER.

 

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto