19. 8. • ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ - divadelní představení (A)


Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství… aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

AKCE ZRUŠENA - INFO
 


 

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou – pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí… Jsou šokovaní a taky naštvaní.
Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými „nejlepšími přáteli“ trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Komedie, která měla ve Francii premiéru v roce 2003, se nejen v zemi galského kohouta stále úspěšně hraje a herci i diváky je velmi oblíbená. Vždyť jenom v Paříži ji doposud vidělo přes milion diváků.

Délka představení: 110 minut včetně přestávky

Herecké obsazení

Carol: Tereza Kostková
Marie: Nela Boudová
Charles: Karel Zima
Pierre: Bronislav Kotiš

KDY: čtvrtek 19.8.2021
ZAČÁTEK: 20.00
OTEVŘENÍ AREÁLU: cca 18.30
DIVADLO: NA SEZENÍ

CENA V PŘEDPRODEJI: 590,-
CENA NA MÍSTĚ: 640,-


SOUČÁSTÍ PŘENOSNÉ PERMANENTKY: ANO
(S PŘENOSNOU PERMANENTKOU ZÍSKÁTE AŽ TŘI AKCE SL ZDARMA)
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

MÍSTO KONÁNÍ: zahrada Penzionu Recall, Troskovice 64

 

Tvůrci

Autor: Carole Greep
Překlad: Anežka Svobodová
Režie: Jiří Seydler
Scéna a kostýmy: Dana Hávová
Hudba: Jan Šlupka Svěrák


 

 

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto