JAKUB SMOLÍK & kapela

 

čtvrtek 24.7.2014

od 20.00 hod.

 

 

 

koncert je na sezení, místa nečíslována

 

Jeden z nejoblíbenějších českých zpěváků Jakub Smolík, který bývá právem označován jako romantik s kytarou a srdcem na pravém místě má v České republice rozsáhlou a velmi věrnou fanouškovskou základnu. Jeho písně Až se ti jednou bude zdát, Ave Maria, Blázen žárlí, Když andělé pláčou, Zachraňte milenky, Víš, Má Jenny a mnohé další se dostaly do srdcí mnoha posluchačů. Na Sedmihorském létě vystoupí se svými největšími hity ve čtvrtek 24.července.

Po koncertě se můžete těšit na autogramiádu Jakuba Smolíka.

 

Jakub Smolík Band

Richard Procházka – solová el.kytara

Karel Jaksch – baskytara

Pavel Geisler – bicí

Martin Krč – klávesy

 

František Kasl – doprovodná kytara, foukací harmonika, zpěv

 

Jakub Smolík založil svou první kapelu Traveléři  již v roce 1975 se spolužákem Lubošem Trnkou. Smolík pak prošel několika dalšími skupinami, až v roce 1986 začal spolupracovat s Lucií Bílou a skupinou Maximum Petra Hanniga. Producent Petr Hannig je právě Smolíkův objevitel a také původce Smolíkova uměleckého jména Jakub – původně se po svém otci jmenoval Jaroslav.

Během své kariéry spolupracoval Jakub Smolík s celou řadou osobností české hudební scény, například s Šárkou Tomanovou, Jiřím Zmožkem, Radoslavem Brzobohatým a dalšími. V roce 2003 byl v anketě Český slavík zvolen skokanem roku. V roce 2005 obdržel zlatou desku za album Chci ti říct.

 

www.jakubsmolik.cz

VSTUPENKY

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto