20. 8. • HONZA NEDVĚD - 50 let na scéně (A) - zrušené představení

 

aktualizace:

KONCERT HONZY NEDVĚDA
S lítostí oznamujeme, že koncert Honzy Nedvěda se ze zdravotních důvodů zpěváka ruší.
Snažili jsme se proto najít vhodnou náhradu pro vás - koncert Petry Janů!
A věříme, že si s námi užijete i akce v srpnu!

 

Co dál?
JSTE DRŽTELEM PERMANENTKY 2020?
Pak ve stejný termín – tj. 20. 8. 2020 přijďte na koncert PETRY JANŮ, který jsme zařadili místo koncertu Honzy Nedvěda. Nic se pro vás nemění.

 

KOUPILI JSTE SI samostatné VSTUPENKY NA HONZU NEDVĚDA?

Pak je několik variant:
A) můžete využít nabídky a ve stejný termín přijít na koncert Petry Janů – původní vstupenky, které máte, není nutné měnit, zůstanou v platnosti i na koncert Petry Janů, stačí dorazit. (koná se na stejném místě jako všechny akce Sedmihorského léta) – více info na www.sedmihorskeleto.cz

B) alternativu ke koncertu – středa 19.8.2020 koncert Ivo Jahelky (začátek koncertu je v 19:30 hod, koná se na stejném místě jako všechny akce Sedmihorského léta).
Pokud si vyberete tuto variantu, je nutné napsat nám DO 15.8. 2020 na e-mail vstupenky@sedmihorskeleto.cz mail:
do předmětu uveďte – Nedvěd-Jahelka
do těla zprávy uveďte – vaše jméno (v případě online vstupenek jméno na které byla vstupenka objednána), číslo objednávky + kde jste kupovali (evstupenka, předprodejní místo evstupenky /v tomto případě nebudete mít číslo objednávky/ a nebo web sedmihorského léta)

Důležité: při této variantě jde o výměnu akce za akci, berete na vědomí, že tato „výměna“ probíhá bez nároku na vrácení rozdílu vstupného! I koncert Ivo Jahelky bude skvělý! Přijďte si ho pořádně užít! Není nutné vyměňovat vstupenky, stačí se vstupenkou na původní koncert Honzy Nedvěda přijít – 19.8.2020 – začátek v 19:30!

C) vrácení vstupného:

Pokud jste nevybrali ani jednu z variant výše a požadujete vrácení vstupného, pak:

1) pokud jste zakoupili vstupenky na www.sedmihorskeleto.cz – obraťte se na nás e-mailem na vstupenky@sedmihorskeleto.cz
do předmětu uveďte: VRÁCENÍ NEDVĚD
- a do těla zprávy uveďte: Vaše jméno, číslo objednávky, číslo účtu, ze kterého byla platba provedena

2)pokud jste zakoupili vstupenky na www.evstupenka.cz – obraťte se na portál evstupenka
3) pokud jste zakoupili vstupenky na některém z předprodejních míst evstupenky – vraťte vstupenky na místě, kde jste je zakoupili

VSTUPENKY je možné vrátit nejpozději do 15. srpna 2020! Pokud se do této doby nezaregistrujete na koncert Ivo Jahelky, nebo nevrátíte vstupenky, automaticky se přesunují a platí na koncert 20.8.2020 – Petra Janů.
Na vrácení skrze bankovní účet je 30 dní.

______________________________________________________________________________________________________

 

 

čtvrtek 20.8.2020 (POZOR změna termínu z 19.6. - již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!)

INFORMACE PRO PERMANENTKÁŘE: koncert Honzy Nedvěda je náhradou za zrušené divadelní představení Benátky pod sněhem! Děkujeme za pochopení.

Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře není třeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek. Letos oslaví Honza 50 let na pódiu. Hrál různé žánry v různých formacích, než se ustálil ve své typické písničkářské poloze, kterou znají snad všichni. Za tu dobu vydal přes 20 desek. Po dvou letech odmlky, kdy se věnoval především skládání a odpočinku, se nyní rozhodl znovu se postavit na „prkna“ a vyslyšet přání svých fanoušků. V rámci Sedmihorského léta vystoupí v doprovodu Jindry Koníře a Pavla Helana a zazpívá své největší hity jako Stánky, Na kameni kámen, Indiana, Ptáčata a další krásné již zlidovělé písně.

Jan Nedvěd (1946) je jeden z nejvýznamnějších českých folkových a trampských písničkářů. Svou hudební kariéru zahájil v beatových kapelách (The Three Long Fingers, The Preachers), ve kterých působil společně se svým bratrem Františkem. Spolu s ním zakládá v roce 1972 trampskou skupinu Toronto, která je později nucena změnit jméno na "méně závadné" Brontosaury. Kromě Brontosaurů, působil Jan Nedvěd souběžně (až do roku 1988) u skupiny Spirituál kvintet

KDY: čtvrtek 20.8.2020 (POZOR změna termínu z 19.6. - vstupenky zůstávají v platnosti)
ZAČÁTEK: 20.00
OTEVŘENÍ AREÁLU: cca 1,5 hod před začátkem
KONCERT: NA SEZENÍ

CENA V PŘEDPRODEJI: 490,-
CENA NA MÍSTĚ: 530,-


SOUČÁSTÍ PŘENOSNÉ PERMANENTKY: ANO
DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

MÍSTO KONÁNÍ: AREÁL SEDMIHORSKÉHO LÉTA, SEDMIHORKY 10, 511 01 TURNOV

 

 

Jindra Koníř – vynikající hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladatel, aranžér. V roce 2001 se stal nositelem prestižní Světové ceny Antonína Dvořáka. Byla mu předána za vynikající přínos umění v oblasti hudby. Působil v zahraničí s mnoha významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návratu do republiky hrál několik let s Honzou Nedvědem či Lenkou Filipovou. Aktuálně bude hostem tour Honzy Nedvěda.

Pavel Helan – písničkář, hráč na kytaru a ukulele, skladatel, pohotový moderátor a průvodce pořadu.  Na pozdim roku 2013 se stal finalistou soutěže Československo má talent. V roce 2014 vydal CD iBůh a vyjel na první samostatné Ajfon tour. V roce 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, byl hostem Hradišťanu, Tomáše Kluse. Aktuálně bude hostem tour Honzy Nedvěda.

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto