KONCERT VLASTA REDL - AKTUÁLNĚ!!!

Vážení příznivci Sedmihorského léta ,
z důvodu uvedeném v oficiálním prohlášení Vlasty Redla (viz.níže), dochází ke změně v koncertu Vlasty Redla. Místo původně plánovaného koncertu s kapelou je na programu Vlasta Redl a hosté. Začátek koncertu i datum konání zůstává beze změny - tedy ve čtvrtek 13.srpna 2015 od 20 hodin.
V případě, že jste si již zakoupili vstupenky na koncert Vlasty Redla s kapelou a v rámci této změny nemáte o účast zájem, můžete vstupenky vrátit v místě jejich koupě. Vstupenky objednané přes formulář na www.sedmihorskeleto.cz je nutné zaslat poštou zpět na naši adresu. V takovém případě prosíme nejdříve napište na info@sedmihorskeleto.cz, kde se domluvíme na dalším postupu individuálně. Věříme , že i přes tyto změny půjde o krásný koncert s nezapomenutelnou atmosférou a užijete si Vlastu Redla na 100%.
Za změnu programu se omlouváme a přikládáme oficiální vyjádření Vlasty Redla:

 

"Milí přátelé, jakož i Přátelé a Sledující,
BIGBÍT NEBUDE !
Našemu slovutnému manažerstvu se (nepochybně díky přehřátí lebeční dutiny v důsledku tropických veder) podařilo domluvit vystoupení V. Redla & Naší nové kapely v Sedmihorkách, ačkoli Maťko Gašpar i Marcel Buntaj už v tomto termínu slíbili hraní jinde. Katastrofa ! Přeložit ? Není kam. Zrušit ? Nelze, v předprodeji je již prodáno několik set lístků a pořadatel je prý známý pruďas.
Proto vás, lidičky, snažně prosím - znáte-li někoho, kdo se chystá 13. 8. do Sedmihorek na ten brutální jazz-rockový masakr, varujte ho, že ho tam čeká velké zklamání, protože na jevišti bude Redl dočista sám, jen s kytarou, mandolínou, klávesami a několika milými hosty.
Hezké léto !"

https://www.facebook.com/vlasta.redl.7/posts/1140978759249645?fref=nf

13. 8. - VLASTA REDL A HOSTÉ
Písničkář, skladatel, textař a v poslední době i úspěšný spisovatel Vlasta Redl vystoupí s hosty Michalem Žáčkem (sopránsaxofon, flétny), Matějem Morávkem (kytary), Karlem Macálkou (klávesy). Hity jako „Husličky“, „Sbohem galánečko“, „Rehradice“ či „Večer křupavých srdíček“ již dávno zlidověly. Těšit se můžete na poetiku Redlových textů i hudby umocněnou atmosférou Sedmihorského léta.

 

Sedmihorské hudební a divadelní léto | Copyright © Sedmihorské léto